Notice: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' in /home/parsoghi/domains/hydrotreadmill.ir/public_html/wp-content/themes/startit/functions.php on line 73
تردمیل آبی و ورزش | بهتن: تردمیل آبی، استخر درمانی و تجهیزات آب درمانی بهتن: تردمیل آبی، استخر درمانی و تجهیزات آب درمانی | تردمیل آبی و ورزش | بهتن: تردمیل آبی، استخر درمانی و تجهیزات آب درمانی
logo

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
0
  • محصولی در سبد نیست.
تردمیل آبی ورزشی

تردمیل آبی و ورزش

تردمیل آبی دامنه اولیه حرکات را بهبود می بخشد.

سالمندان مبتلا به درد مفاصل و عضلات پس از استفاده از تردمیل آبی کاهش درد را به طور قابل ملاحظه ای تجربه خواهند کرد. گرچه افراد مبتلا به شرایط مزمن، مانند آرتروز، اغلب از انجام فعالیت هایی مانند پیاده روی و ورزش اجتناب می کنند، اما در واقع این حرکات درد را تا حد زیادی برطرف می کنند.

برای افرادی که دچار دردهای مزمن هستند، فشار هیدرواستاتیک طبیعی آب به روند بهبودی کمک می کند. زمانی که بدن تا قسمت قفسه سینه در داخل آب است، فرد تنها ۲۰ درصد وزن بدن خود را تحمل می کند. آب نه تنها التهاب را کاهش می دهد و به آرام سازی کمک می کند، بلکه باعث آرامش مفاصل می شود، قدرت را بهبود می بخشد و انعطاف پذیری را افزایش می دهد.

آموزش راه رفتن در یک محیط کم اثر را شروع می کند.

با روش درمانی تردمیل آبی فرد می تواند بدون ترس از افتادن، آموزش راه رفتن را شروع کند. این روش به بیماران سالمند حس موفقیت بیشتری می دهد و به این ترتیب کمتر پیش می آید که جلسات فیزیوتراپی تردمیل آبی را کنسل کنند. براساس آمار، یک سوم سالمندان بالای ۶۵ سال سالانه دچار افتادن هایی می شوند که در نتیجه عدم تعادل و ضعف جسمی بروز می کند.

پزشک ها باید ابزای داشته باشند که به بیمار کمک کند، تعادل خود را دوباره به دست آورد، تردمیل آبی دستگاه فوق العاده ای برای آموزش راه رفتن در یک محیط کم اثر است.

بیومکانیک مناسب حرکت های زمینی را برای بهبود الگوی راه رفتن ایجاد می کند.

تردمیل آبی یک الگوی طبیعی تر برای راه رفتن در آب ارائه می دهد، اتفاقی که در راه رفتن های معمولی در استخر نمی افتد. این بیومکانیک های مناسب که در محیط بی وزنی ایجاد می شوند، به حرکت بر روی زمین نیز کمک می کنند

با تردمیل های آبی بهتن ورزش را تجربه کنید و تأثیر فوق العاده آن را حس نمایید.

به بهبود قدرت قلب و عروق کمک می کند.

با استفاده از تردمیل آبی ورزش سبک تر و طولانی تر با مقاومت شدید آب ترکیب می شود. این ترکیب استقامت قلبی و عروقی را افزایش می دهد که در نتیجه به استقامت جسمی فرد بر روی زمین می شود.

انعطاف پذیری را افزایش می دهد.

علاوه بر تاثیرات آب بر بدن، در هنگام استفاده از تردمیل آبی آرامش مفاصل و عضلات نیز بیشتر می شود. در زیر آب وزن بدن انسان تا ۸۰ درصد کاهش پیدا می کند و فشار وارد شده به مفاصل کم می شود. با استفاده از ماساژ میزان آرامش مفاصل بیشتر نیز می شود. در زمان استفاده از تردمیل آبی که با حرکات مختلف و فعالیت های قلبی و عروقی ترکیب شده است، استفاده از این دستگاه باعث افزایش انعطاف پذیری نیز می شود.

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

فروشگاه محصولات بهتن رد کردن