Notice: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' in /home/parsoghi/domains/hydrotreadmill.ir/public_html/wp-content/themes/startit/functions.php on line 73
لاغری سریع با تردمیل آبی | بهتن: تردمیل آبی، استخر درمانی و تجهیزات آب درمانی بهتن: تردمیل آبی، استخر درمانی و تجهیزات آب درمانی | لاغری سریع با تردمیل آبی | بهتن: تردمیل آبی، استخر درمانی و تجهیزات آب درمانی
logo

انتخاب محل سایدبار

این سایدبار را با ابزارک های کاربردی پر کنی تا براحتی در دسترستان باشند
Email@YourSite.Com
+989121234567
0
  • محصولی در سبد نیست.
تردمیل آِّبی

لاغری سریع با تردمیل آبی

تمرین در زیر آب تاثیرات بسزایی در کمک به کاهش وزن افراد دارای اضافه وزن و چاقی دارد. نتایج تحقیقات اخیر نشان می دهد، زمانی که فرد هنگام راه رفتن برروی تردمیل آبی تا کمر در زیر آب باشد، اکسیژن مصرفی وی در مقایسه با زمانی که روی زمین راه می رود به دو برابر افزایش می بابد .

افزایش اکسیژن مصرفی به معنی مصرف کالری بیشتر هنگام راه رفتن است. به طوری که در تحقیقی که در این زمینه بر روی افراد چاق انجام شد، شش هفته تمرین دویدن آهسته در آب، حتی بدون محدود کردن کالری دریافتی به کاهش محیط دور کمر و چربی بدنی و افزایش توان هوازی و کیفیت زندگی افراد منجر شد.

زمانی که شما با استفاده از تردمیل آبی حدود ده دقیقه فعالیت می کنید،همانند وقتی ست که در حالت عادی دو ساعت پیاده روی می کنید.

همچنین میزان متابولیسم با تغییر دمای آب متفاوت است به طوریکه غوطه وری در آب با دمای ۲۰ درجه سانتیگراد میزان متابولیسم را تقریبا ۲ برابر و در آب ۱۴ درجه سانتیگراد تقریبا ۴ برابر افزایش می دهد .

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت

فروشگاه محصولات بهتن رد کردن